PROGRAMOK


Csütörtök (Feb.16.)
14:00 Snooker, Cardiff, Welsh Open 4. nap
16:40 Labdarúgás Európa Liga, FC Krasznodar-Fenerbahce
17:45 Röplabda női NB I.: Kaposvár - Nyíregyháza
18:55 Labdarúgás Európa Liga, Borussia Mönchengladbach-Fiorentina
18:55 Labdarúgás Európa Liga, Gent-Tottenham
20:00 Darts Premier League 3. állomás Leeds
20:10 Kosárlabda Magyar Kupa negyeddöntő Falco - Körmend
21:00 Labdarúgás Európa Liga, Villarreal-AS Roma

Péntek (Feb.17.)
14:30 Tenisz 2. negyeddöntő ATP500-as torna Rotterdam
16:20 Kosárlabda Magyar Kupa elődöntő
18:00 Snooker, Cardiff, Welsh Open negyeddöntő
18:45 Kosárlabda Magyar Kupa elődöntő
20:00 Labdarúgás Bundesliga, FC Augsburg - Bayer Leverkusen
20:25 Labdarúgás Serie A TIM, Juventus-Palermo
20:40 Labdarúgás Ligue 1, Bastia-Monaco

Szombat (Feb.18.)
13:00 Labdarúgás Spanyol bajnokság, 23. forduló, Sporting Gijón - Atlético Madrid
13:15 Labdarúgás FA-kupa nyolcaddöntő,m Burnley - Lincoln City
15:10 Labdarúgás OTP Bank Liga: Videoton FC - Újpest FC
16:15 Labdarúgás Spanyol bajnokság, 23. forduló, Real Madrid - Espanyol
17:00 Kézilabda BL, férfiak, csoportkör, 11. forduló, MOL-Pick Szeged - Vardar Szkopje
17:40 Labdarúgás OTP Bank Liga: DVSC - Ferencvárosi TC
18:30 Labdarúgás FA-kupa nyolcaddöntő, Wolverhampton - Chelsea
20:00 Kosárlabda Magyar Kupa - döntő
20:45 Labdarúgás Spanyol bajnokság, 23. forduló, Sevilla - Eibar
20:45 Labdarúgás Serie A TIM, Empoli-Lazio

Vasárnap (Feb.19.)
ZÁRVA

Hétfő (Feb.20.)
17:50 Jégkorong MOL Liga - negyeddöntő
20:00 Labdarúgás Bundesliga 2
20:45 Labdarúgás FA-kupa nyolcaddöntő

Kedd (Feb.21.)
18:00 Jégkorong KHL rájátszás
18:20 Vízilabda női Világliga: Magyarország - Franciaország
20:00 Labdarúgás Bajnokok Ligája nyolcaddöntő 1. mérkőzés, Bayer Leverkusen - Atlético Madrid
20:00 Labdarúgás Bajnokok Ligája nyolcaddöntő 1. mérkőzés, Manchester City - Monaco

Szerda (Feb.22.)
17:40 Labdarúgás Európa Liga, St. Étienne-Manchester United
17:55 Labdarúgás Európa Liga, Fenerbahce-Krasznodar
17:55 Labdarúgás Európa Liga, Schalke-PAOK
18:30 Kézilabda BL, férfiak, csoportkör, 11. forduló, Rhein-Neckar Löwen - Meskov Breszt
20:00 Labdarúgás Bajnokok Ligája nyolcaddöntő 1. mérkőzés, FC Porto - Juventus
20:00 Labdarúgás Bajnokok Ligája nyolcaddöntő 1. mérkőzés, Sevilla - Leicester

Csütörtök (Feb.23.)
15:00 Jégkorong KHL rájátszás
16:40 Labdarúgás Európa Liga, Osmanlispor-Olympiakosz
18:55 Labdarúgás Európa Liga
18:55 Labdarúgás Európa Liga
20:00 Darts Premier League 4. állomás Brighton
21:00 Labdarúgás Európa Liga
21:00 Labdarúgás Európa Liga

Péntek (Feb.24.)
17:55 Kosárlabda Férfi Euroliga, Anadolu Efes-Baskonia Vitoria Gasteiz
18:55 Labdarúgás Ligue 1, Nantes-Dijon
20:00 Labdarúgás Bundesliga, Wolfsburg - Werder Bremen
20:25 Labdarúgás belga bajnokság, Club Brugge-Waregem
20:55 Labdarúgás Ligue 1, Nice-Montpellier