PROGRAMOK


Kedd (Nov.29.)
14:55 Labdarúgás Olasz Kupa, Empoli-Cesena
17:45 Labdarúgó Magyar Kupa: ETO FC Győr - Vasas FC
17:45 Kosárlabda Bajnokok Ligája, csoportkör, 7. forduló, Szolnok Olaj - Charleroi
17:45 Kézilabda SEHA Liga, Telekom Veszprém-Gorenje Velenje
20:00 Labdarúgás Király Kupa, Leganes-Valencia
20:40 Labdarúgás Angol Ligakupa, Liverpool-Leeds United
21:00 Labdarúgás Ligue 1, Dijon-Monaco

Szerda (Nov.30.)
14:55 Labdarúgás Olasz Kupa, Palermo-Spezia
17:30 Labdarúgó Magyar Kupa: Puskás Akadémia FC - FTC
18:55 Labdarúgás Király Kupa, Real Madrid-Cultural Leonesa
18:55 Labdarúgás Ligue 1, Guingamp-Nice
20:40 Labdarúgás Angol Ligakupa, Arsenal-Southampton
21:00 Labdarúgás Angol Ligakupa, Manchester United-West Ham United

Csütörtök (Dec.01.)
17:45 Kosárlabda Női Euroliga, 4. forduló, Uni Győr - Wisla Can-Pack
17:55 Labdarúgás Olasz Kupa, Genoa-Perugia
18:40 Kosárlabda Férfi Euroliga, Fenerbahce-Real Madrid
20:00 Labdarúgás Király Kupa, Real Valladolid-Real Sociedad
20:55 Labdarúgás Olasz Kupa, Bologna-Hellas Verona

Péntek (Dec.02.)
16:55 Kosárlabda NB I.: Alba Fehérvár - Szolnoki Olaj KK
19:05 Jégkorong EBEL: Fehérvár AV19 - Villacher SV
21:00 Labdarúgás FA-kupa 2. forduló, Macclesfield Town - Oxford United
17:55 Kosárlabda Férfi Euroliga, Darussafaka Dogus Istanbul-Olympiakosz
18:55 Kosárlabda Férfi Euroliga, Crvena zvezda-Zalgiris Kaunas
20:30 Labdarúgás Serie A TIM, Napoli-Internazionale
20:55 Kosárlabda Férfi Euroliga, Baskonia Vitoria Gasteiz-Galatasaray

Szombat (Dec.03.)
13:00 Labdarúgás Spanyol bajnokság, 14. forduló, Granada - Sevilla
13:05 Manchester City - Chelsea
13:10 Labdarúgás Skót Premiership, Motherwell-Celtic
15:10 OTP Bank Liga: Mezőkövesd Zsóry FC - FTC
16:15 Labdarúgás Spanyol bajnokság, 14. forduló, Barcelona - Real Madrid
18:05 West Ham United - Arsenal
18:30 Labdarúgás Spanyol bajnokság, 14. forduló, Leganés - Villarreal
18:30 Kézilabda BL, férfiak, csoportkör, 9. forduló, MOL-Pick Szeged - Celje
20:25 Labdarúgás Serie A TIM, Juventus-Atalanta

Vasárnap (Dec.04.)
ZÁRVA